Nie rzucaj mi kłód pod nogi, bo nigdy nie wiadomo czy nie potknę się kiedyś o jedną z nich biegnąc by uratować ci życie. - Seneca
Centuria
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Świat2011.03.26 04:30 04:35

Masakra izraelskiej rodziny

   

jako powód do izraelskiej ekspansji

 


 

11 marca 2011 w izraelskim osiedlu zamordowana została rodzina Udi i Ruth Fogel wraz z trojgiem dzieci w wieku od 8 miesięcy do 11 lat. Pozostała trójka dzieci przeżyla, bo w tym dniu przebywała u dziadków. Zbrodnia była brutalna – ofiary zostały zabite nożami.  Natychmiast zostało podane, że sprawcami są palestyńscy terroryści i zacząl sie prawdziwy cyrk. 

Już następnego dnia podjęta zostala decyzja o budowie 500 nowych osiedli żydowskich na terenach palestyńskich. Nawoływano do 5000, ale stanęlo na 500, z tym, że natychmiastowo. Odbył się pogrzeb z udziałem dziesiątej tysięcy ludzi i w obecności wielu polityków. Pokazano też zdjęcia Palestyńczyków, którzy z radości częstowali sie słodyczami. Jednocześnie Żydzi potępili zagraniczne rozglośnie o to, że morderstwu nie poświęcono należytej uwagi. Nie było mowy na CNN, a nawet pro-izraelski kanał Fox News niewiele o tym mówił. W izraelskiej prasie ojawiły sie artykuły oskarżające rząd, który jest zbyt „miękki” w stosunku do Palestyńczyków.

Tak wlaściwie, to z Foxa się o tym dowiedziałam. Mówił o tym morderstwie Glenn Beck w swoim programie. Beck ma swój program w Fox News i ma opinię beksy, bo często zdarza mu sie łkać i szlochać.  Jest bardzo przeciwko Obamie i nie kryje, że każdy precydent USA ma za zadanie bronić interesów Stanów i Izraela. Mało tego, mówil o tym zajsciu prawie w kazdym programie przez okres 2 tygodniu. Najpierw całe szczegóły, kto odniósl jakie rany, potem wypowiedż ojca kobiety, ze wybacza, następnie wypowiedż córki, która przeżyła i która teraz, w wieku 12 lat, mówi, że będzie się opiekowac młodszym rodzeństwem, będzie matką dla dwóch młodszych braci.    I tak było dzień po dniu....

 

http://www.youtube.com/watch?v=XXUagyT78yo&feature=related

 

Jest to wlaśnie fragment programu Becka, w którym pokazuje pogrzeb, zdjęcia zabitej rodziny oraz zdjęcia rzekomo radujacych sie Palestyńczykow.  Piszę "rzekomo", gdyż wlaściwie trudno udowodnić, ze stało się to wlaśnie  po tej zbrodni.

 

Beck zawsze doradza widzom, aby mu nie wierzyli na słowo, ale sami szukali prawdy, więc i ja zaczęłam.

Odkryłam zaraz na poczatku, że nie ma dowodów, aby za tym kryli się palestyńscy terroryści. Zdjęcia uradowanych Palestyńczyków mogły byc z róznego okresu i z róznej okazji, a i ktoś napisał, ze juz były widziane w sieci dwa lata temu, a inni odpowiedział, że takie zdjęcia mogą się mylić, bo palestyńskie uliczne celebracje i częstowanie słodyczami to rzecz normalna.  Sama pamiętam, jak pokazywano podobne sceny po 11 wreśnia 2001.   

 

Potem jeszcze okazalo się, że podejrzany jest Tajlandczyk, którego zatrudnial pan domu w swoim businessie, a któremu zalegał 10,000 szekli. Przypuszcza się, ze było co najmniej dwóch zabójców.  Przypomniano podobną zbrodnie, która miała miejsce jakiś czas temu miała miejsce podobna zbrodnia, kiedy zabito rodzinę Ushrenko, a mordercą okazal sie Żyd. Ushrenko znolwnil z pracy kelnera i ten się zemścił.

 

Do zbrodni nie przyznała się żadna organizacja terrorystyczna i zostala ona potępiona przez oba ramiona Hamasu - Fatah i Jedah. Poczatkowo pisano, że odpowiedzialność przyjęły na siebie Brygady Al Asqa, ale potem tę wiadomość sprostowano, a Al Asqa publicznie potępily morderstwo.   

 

Co więcej, osiedle, na którym mieszkały ofiary jest bardzo strzeżone i ma super nowoczesny system ochronny.  Kamery jednak niczego nie zarejestrowały. 

Wygląda na to, ze znowu nieudała się żydowska manipulacja i sama nie wiem, czy to Żydzi poczuli się juz za pewnie i uważaja, że świat jest na tyle głupi, że wszystko „kupi”, czy może to oni sami już do końca zdurnieli. 

Uważam, że każda zbrodnia winna być potępiona, podobnie, jak potępione powinno być żerowanie na niej kosztem ofiar tragedii  w imię jakichś celów politycznych.  Nie  rozumiem też, skąd te opinie o niewystarczającym mówieniu o tym zajściu, skoro już na początku - i może przedwcześnie - wyrazili swą opinię zachodni politycy i może to i dobrze, że nie mówili za dużo, bo znowu wyszliby na idiotów.

 
 

 

 
2140 odsłon  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Imatar, Fogel, budowa osiedli w Izraelu, terroryzm.
Re: Masakra izraelskiej rodziny   
Mik, 2011.03.31 o 10:56
Z tymi masakrami to sa istne kpiny.Kielce,tez byla masakra,ale tego typu masakry sluzyly do zaludniania Panstwa Izrael.Wspolczesne masakry,tez maja cos w sobie
z podlosci brata do brata,albo sprowokowanie innych narodowosci do wspoludzialu w zbrodniach na haslo al kaida lub terorysci.Szkopul w tym,ze my prosty lud,tylko domyslamy sie,kto jest kim,bo potrafimy myslec z logika,ale to juz nie wszyscy!
Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym zamachem pozostanie zamach na autobus pelen Palestynczykow zdazajacych do pracy w Izraelu.Wg.zrodel Tel Awiwu,to terorysta z palestyny dokonal tego zamachu,gdzie zgineli palestynscy robotnicy.Mozna miec poczucie humoru,ale nijak to sie ma do logiki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 

login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Jak dobrze, że rządy o nas dbają
MatiRani → Centuria
Re: Niebieskie szaleństwo
w.red → Centuria
Re: Jak dobrze, że rządy o nas dbają
Malawanda → Centuria
Re: Niebieskie szaleństwo
Centuria → w.red
Re: Niebieskie szaleństwo
w.red → Centuria
Re: Jak dobrze, że rządy o nas dbają
Centuria → Malawanda
Re: Jak dobrze, że rządy o nas dbają
Malawanda → Centuria
Re: Jak dobrze, że rządy o nas dbają
w.red → Centuria
O wodzie
Malawanda → Centuria
Re: Jak dobrze, że rządy o nas dbają
Centuria → Malawanda
Re: Jak dobrze, że rządy o nas dbają
Malawanda → Centuria
Re: Depopulacja. Dlaczego?
Piotr Świtecki → Centuria
Re: Depopulacja. Dlaczego?
Centuria → Piotr Świtecki
Depopulacja. Dlaczego?
Piotr Świtecki → Centuria
więcej…